9. korda toimuv #Disainitänav ootab huvilisi ning endisi ja tulevasi sõpru uudistama 15.–17. juuli kell 12.00 kuni 21.00 Patarei Merekindluse Goržhi hoovi, kus pakutakse lisaks kvaliteetsele eesti disainile ka mõnusat live-muusikat ning head ja paremat tänavatoitu.

Disainitänav toimub The Tall Ships Races Tallinn 2021 ürituse raames. TTSR on pikaajalise traditsiooniga rahvusvaheline avamere purjeregatt, mis viib iga-aastaselt merele tuhandeid noori, keskendub merekeskkonna olukorrale ning loodushoidlike tegevuste väärtustamisele.

2021. aasta regatt toimub 27. juunist kuni 3. augustini Läänemerel algusega Leedust Klaipedast. Edasi suundub laevastik Soome Turusse, kust jätkub maailma suurima laevastiku merereis Tallinna. Siit liigutakse võisteldes Maarianhaminasse ja regatt lõppeb Poola sadamalinnas Szczecinis.

Vanasadamas, Kalaranna kvartalis, Patarei Merekindluses, Lennusadamas, ja Noblessneri jahisadamas peetakse suurejooneline merefestival koos maailma suurima purjelaevastiku meeskonnaga. Neli päeva kestva mere- ja perefestivali ajal on kõigil võimalus külastada kümneid maailmameredel sõitvaid ajaloolisi purjekaid ja kaasaegseid ookeanijahte ning mõnega neist minna ka mõnusale merereisile. Meelelahutust maal pakuvad nii kohalikud kui ka rahvusvahelised artistid. Viiel laval kestab programm keskpäevast hiliste õhtutundideni. Vanasadama kruiisialast Noblessneri linnakuni ootab publikut arvukalt vabaõhukohvikuid, lastealad ja -tegevustoad, Disainitänav, kalaturg koos tuntud kalakokkadega ja rohkelt kohalikku käsitööd pakkuvad kaubitsejad nii Eestist kui ka naaberriikidest.


Facebooki üritus SIIN!

Registreerimine!

Kontakt: 

Krista Rebane
krista@disainioo.ee